אומנויות לחימה לנוער ומבוגרים

קראטה – מטרת הקארטה היא התחזקות פיזית רוחנית ונפשית. כתלמיד אנו מתיחסים אליך באופן אישי ולא משווים אותך למישהו אחר, מטרתינו היחידה היא להוציא ממך את המיטב שבך הן מבחינה הגופנית והן מהבחינה הנפשית. אנו נדריך אותך כשאנו מצפים רק לרצון שלך לנסות.

קרב מגע –  שיטה ישראלית שפותחה בצה"ל. פשוטה יעילה וקלה ללימוד, נועדה בעיקר ללימוד הגנה עצמית בזמן קצר יחסית.

פאסט דיפנס – שיטה מתקדמת ביותר ללימוד הגנה עצמית בסדנאות קצרות בנות יומיים. מבוססת על אימון תחת לחץ אדרנלין ובנויה על תרחישים ואימון עם חליפות מגן.

3 סיבות מדוע כל מבוגר צריך ללמוד קראטה או קרב מגע :

כושר גופני מלא
השילוב של כוח עם סבולת וגמישות מקנה כושר גופני מלא, האימונים שלנו עוזרים לפתח ולחזק את כל השרירים בגוף. הם גם שורפים המון קלוריות ומשפרים את הסבולת , דבר שמעניק לכם אנרגיה לכל היום. כל אימון כולל גם תרגילי גמישות שעוזרים לכם למנוע פציעות ומקנים לכם הרגשה של גמישות ונעורים.

הגנה עצמית
הגישה שלנו להגנה עצמית היא מאוד מעשית, מה שאנחנו מלמדים להגנה עצמית מבוסס על ניסיון אמיתי. האימונים בקארטה הם היסודות החזקים שלנו לטכניקה, תיזמון ורוח לחימה, קרב מגע היא השיטה הפשוטה שלנו ללמד הגנה עצמית יעילה.

הנאה
התמדה היא המפתח להצלחה, כמעט כל אימון יקנה לכם דרגה מסויימת של תוצאות אם תעשו אותו בעקביות. הבעיה עבור רובנו היא פשוט לעשות את זה בעקביות. קשה לנו להתמיד.
בקארטה זה יותר קל, אנשים נהנים ללמוד קארטה אצלנו כשהם באותו זמן נכנסים לכושר הטוב ביותר בחייהם וגם לומדים מיומנויות חשובות להגנה עצמית .
כשמשלבים את התוצאה הסופית עם אימון מהנה מקבלים שלוש סיבות להתאמן במקום רק אחד. וסוף סוף יש לכם תכנית שאתם יכולים להיצמד אליה בעקביות לאורך זמן.

מתחילים או חגורת שחורות אנו מאמנים את התלמידים שלנו להוציא מעצמם את המיטב. אחדים מגיעים אלינו כשהם בכושר בעוד אחרים מגיעים בעודף משקל. רוב התלמידים מגיעים עם מגבלות גמישות. ילדים שהתחילו בגיל 5 ומבוגרים שהתחילו בגיל 60 הגיעו לחגורה שחורה אצלנו. כתלמיד מתיחסים אליך באופן אישי. המאמן שלך ידריך אותך כשהוא מצפה רק לרצון שלך לנסות.